Nasz portfel nieruchomości jest zdywersyfikowany biznesowo oraz geograficznie. Obecnie znajduje się w nim czternaście nieruchomości biurowych i trzy obiekty biurowo-handlowe. Wszystkie mają znakomite i sprawdzone lokalizacje w centrach lub przy głównych arteriach pięciu największych miast Polski: Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic i Gdańska. 

 

Doświadczony zespół zarządzający Globalworth Poland dba o wysoką jakość i zdywersyfikowaną bazę najemców reprezentujących szeroką gamę branż i sektorów, a długoletnie relacje biznesowe owocują długoletnimi umowami najmu.

 

Portfel nieruchomości Globalworth Poland charakteryzuje się również wysokim poziomem wynajęcia. Przekłada się to bezpośrednio na stabilne przychody z wynajmu generowane przez nieruchomości w portfelu spółki.

Nasze obiekty

Nieruchomości biurowe

Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl