Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, Al. Jerozolimskie 195A
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 6,200 m²
Liczba miejsc parkingowych: 171
Główni najemcy: Philips

Philips House

Biurowiec Philips House, ukończony w 1999 r., na stałe wpisał się w krajobraz biurowy stolicy. Położenie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy gwarantuje bardzo dobrą komunikację z centrum. Od lat mieści się w nim siedziba firmy Philips.

Aleje Jerozolimskie to nie tylko jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych stolicy, ale także jedno z najważniejszych zagłębi biurowych w Warszawie. Dawny region przemysłowy dzielnicy Włochy został zrewitalizowany i od lat przyciąga liczne inwestycje biurowe. W okolicy znajduje się również rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa – mieszczą się tu m.in. centra handlowe Blue City i Reduta, markety Makro Cash & Carry czy E. Leclerc.

Atutem lokalizacji jest bliskość zarówno centrum miasta, portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jak i obwodnicy Warszawy, dalej wiodącej do autostrady A2.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl