Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, Al. Jerozolimskie 195A
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 6,200 m²
Liczba miejsc parkingowych: 171
Główni najemcy: Philips

Philips House

Biurowiec Philips House, ukończony w 1999 r., na stałe wpisał się w krajobraz biurowy stolicy. Położenie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy gwarantuje bardzo dobrą komunikację z centrum. Od lat mieści się w nim siedziba firmy Philips.

Aleje Jerozolimskie to nie tylko jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych stolicy, ale także jedno z najważniejszych zagłębi biurowych w Warszawie. Dawny region przemysłowy dzielnicy Włochy został zrewitalizowany i od lat przyciąga liczne inwestycje biurowe. W okolicy znajduje się również rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa – mieszczą się tu m.in. centra handlowe Blue City i Reduta, markety Makro Cash & Carry czy E. Leclerc.

Atutem lokalizacji jest bliskość zarówno centrum miasta, portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jak i obwodnicy Warszawy, dalej wiodącej do autostrady A2.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland to nowa nazwa Griffin Premium RE. N.V., holenderskiej spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, koncentrującej swoje działania na dynamicznym polskim rynku nieruchomości biurowych.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul Marszałkowska 142
00-061 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
kontakt@globalworth.pl