Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, ul. Kruczkowskiego 8
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 9,000 m²
Liczba miejsc parkingowych: 206
Główni najemcy: Baxter, ZBP, Koreańskie Centrum Kultury, Vedim, ECh&W

Nordic Park

Nordic Park jest nowoczesnym, ośmiopiętrowym biurowcem o ponadczasowej architekturze. Położony jest w jednej z najmodniejszych obecnie dzielnic Warszawy – na Powiślu. Nordic Park należy do kategorii tzw. butikowych budynków biurowych, co oznacza, że nie jest częścią dużego kompleksu biznesowego.

Obiekt jest doskonale widoczny z Mostu Poniatowskiego, jednego z najważniejszych mostów w Warszawie, łączącego centrum i Pragę. Ciekawa, a jednocześnie dogodna lokalizacja sprawia, że szybko i wygodnie można dostać się do centrum, gdzie znajdują się liczne instytucje rządowe czy finansowe, w tym warszawska Giełda Papierów Wartościowych. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się natomiast stacja kolejowa Powiśle, na której zatrzymują się pociągi podmiejskie.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl