Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, ul. Żurawia 8
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 4,900 m²
Liczba miejsc parkingowych: 88
Główni najemcy: Eurozet (właściciel Radia Zet), E-TOTO, FEJK, Blue Gas N'R'G, Polkomtel

Bliski Centrum

Sześciopiętrowy budynek położony jest w prestiżowej lokalizacji w ścisłym biznesowym centrum Warszawy. Pierwotnie ukończony w 2000 r., w 2005 r., a obecnie jest finalizowana jego kolejna modernizacja, dzięki której najemcy budynku będą mogli korzystać z powierzchni biurowej wysokiej klasy.

Budynek położony jest w odległości zaledwie 400 metrów od ulicy Marszałkowskiej, jednej z najważniejszych ulic w stolicy i niedaleko Alei Jerozolimskich. W pobliżu znajdują się ważne instytucje rządowe i finansowe. Dostępność zaplecza hotelowego, restauracyjnego oraz infrastrukturalnego (liczne połączenia tramwajowe i autobusowe, bliskość stacji Metro Centrum i kolei) stanowią dodatkowe atuty Bliski Centrum.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl