Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Kraków, ul. Lubicz 23, 23a
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 23,900 m²
Liczba miejsc parkingowych: 333
Główni najemcy: International Paper, Capita, Deutsche Bank, BNP Paribas, Infusion, Bank Zachodni WBK, Lumesse, PwC
Strona WWW: www.cbl.krakow.pl

Centrum Biurowe Lubicz I & II

Na Centrum Biurowe Lubicz składają się dwa nowoczesne budynki biurowe klasy A położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa – w znakomitej lokalizacji w pobliżu historycznego Starego Miasta, Dworca Kraków Główny, centrum handlowego Galeria Krakowska, a także kampusów akademickich.

Doskonała lokalizacja obiektu i najwyższy standard wykończenia powierzchni biurowej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla firm z różnych sektorów, w tym bankowości, energetyki czy BPO (ang. Business Process Outsourcing). Oba budynki kompleksu posiadają prestiżowe certyfikaty BREEAM na poziomie bardzo dobrym w kategoriach aktywa i zarządzanie budynkiem. BREEAM jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych w Europie metod oceny budynków pod kątem ich przyjazności dla środowiska.

Strategiczna lokalizacja obiektu, w pobliżu Ronda Mogilskiego – jednego z najważniejszych miejsc przesiadkowych w Krakowie – sprawia, że jest on świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta. Na międzynarodowe lotnisko Kraków-Balice można dostać się w 30 minut.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl