Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Warszawa, Al. Jerozolimskie 212A
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 6,600 m²
Liczba miejsc parkingowych: 230
Główni najemcy: Solid Group, Impuls-Leasing, ZST, D. Kuźniewski

Batory Building I

Sześciopiętrowy biurowiec położony jest przy Alejach Jerozolimskich, jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Architektura budynku nawiązuje do słynnego polskiego luksusowego transatlantyku "Stefan Batory". Atutem lokalizacji jest bliskość zarówno centrum miasta, portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jak i obwodnicy Warszawy, dalej wiodącej do autostrady A2.

Aleje Jerozolimskie to także jedno z najważniejszych zagłębi biurowych w Warszawie. Dawny region przemysłowy dzielnicy Włochy został zrewitalizowany i od lat przyciąga liczne inwestycje biurowe i handlowo-usługowe. Budowę Batory Building I ukończono w 2000 r. - od tego czasu obiekt niezmiennie utrzymuje wysoki standard powierzchni biurowej. Cieszy się on również popularnością wśród najemców, dzięki czemu współczynnik wynajętej powierzchni utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

W budynku, który jest częścią kompleksu biznesowego składającego się z dwóch obiektów, do dyspozycji najemców jest 6,6 tys. m2 powierzchni biurowej.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl