Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Łódź, ul. Pomorska 106a
Typ projektu: Biurowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 33,500 m²
Liczba miejsc parkingowych: 407
Główni najemcy: Infosys, PKO BP, Capita, McCormick

Centrum Biurowe Green Horizon

Doskonała lokalizacja w północno-wschodniej części łódzkiego centrum biznesowego i wysoki standard wykonania tego nowoczesnego kompleksu biurowego przyciągnęły polskie i międzynarodowe firmy, które poszukiwały nowoczesnej powierzchni biurowej w atrakcyjnym miejscu. W skład kompleksu wchodzą dwa siedmiopiętrowe budynki biurowe w najwyższym standardzie (klasa A).

Centrum wyróżnia szczególna dbałość o poszanowanie środowiska. Budynki posiadają certyfikaty środowiskowe LEED na poziomie Gold. Do najważniejszych rozwiązań proekologicznych zastosowanych w Green Horizon należą energooszczędne oświetlenie czy wydajny system klimatyzacji, który wykorzystuje także chłodne powietrze spoza budynku.

Kompleks znajduje się bezpośrednio przy Rondzie Solidarności, jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Łodzi, z dogodnym połączeniem z centrum miasta i jego reprezentacyjną częścią – ulicą Piotrkowską. Dodatkowym atutem jest bliskość największego kampusu Uniwersytetu Łódzkiego, co stwarza nowe możliwości kontaktu z potencjalnymi przyszłymi pracownikami.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl