Nasze nieruchomości

Powrót do listy
Wrocław, ul. Świdnicka 40
Typ projektu: Biurowo-handlowy
Powierzchnia najmu brutto (GLA): 40,600 m²
Liczba miejsc parkingowych: 630
Główni najemcy: HP, Inditex Group, TK Maxx, LPP Group, Empik
Strona WWW: www.renoma-wroclaw.pl

Renoma

Renoma jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym łączącym ofertę handlowo-usługową z powierzchnią biurową, położonym w ścisłym centrum Wrocławia, o modernistycznej architekturze, którego początki sięgają 1930 r. Centrum znajduje się w pobliżu opery i rynku Starego Miasta.

Charakteru nadaje budynkowi unikalna elewacja, która została pieczołowicie odrestaurowana podczas modernizacji i rozbudowy budynku w 2009 r. Rzeźby portretowe przedstawiające ludzi z różnych kontynentów widoczne na elewacji miały zgodnie z intencją fundatorów obiektu, braci Wertheim, symbolizować nie tylko różnorodność i zagraniczne pochodzenie towarów dostępnych w nim przed wojną, ale przede wszystkim podkreślać otwartość na drugiego człowieka i poszanowanie jego poglądów.

Dziś o wyjątkowości Renomy świadczy nie tylko wygląd obiektu. Kontynuując tradycje, Centrum łączy w sobie bowiem ofertę handlową z mecenatem sztuki i organizacją ważnych wydarzeń kulturalnych i programów edukacyjno-społecznych przygotowanych z myślą o wrocławianach.

Na niższych kondygnacjach Renomy znalazło się ponad 120 sklepów i punktów usługowych, natomiast wyższe kondygnacje zajmują biura oraz część restauracyjna. Obiekt jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta dzięki licznym połączeniom tramwajowym i autobusowym.

Galeria zdjęć
Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl