Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
DXC Technology z Renomą na kolejne lata

Światowy lider wśród dostawców kompleksowych usług IT wspierający blisko 6 tys. firm i instytucji w 70 krajach - DXC Technology - zdecydował się na przedłużenie umowy najmu 11 000 mkw. we wrocławskim Domu Handlowym Renoma.

DXC Technology posiada w Renomie duże centrum usługowe, które słynie z projektowania, rozwijania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych na całym świecie. To nie tylko światowy lider branży IT, ale również jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w stolicy Dolnego Śląska.

- Już na dwa lata przed zakończeniem obecnego kontraktu, firma DXC Technology zdecydowała się na jego przedłużenie o kolejnych siedem lat. Decyzja o tym, że firma zostaje z nami na dłużej, to dla nas nie tylko wspaniała nowina, ale również czytelna informacja, że DXC Technology chce razem z nami uczestniczyć w spektakularnej metamorfozie Renomy. W naszej spółce możemy pochwalić się szerokim gronem wiernych najemców, takich jak DXC, którzy przedłużają umowy najmu chcąc dalej razem z nami rozwijać społeczność Globalworth - mówi Sebastian Suchodolski, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w polskim Globalworth.

Marki premium, usługi, co-working i nowe restauracje

Tak w skrócie wygląda metamorfoza wrocławskiej Renomy. Za przygotowanie nowego projektu aranżacji wnętrz odpowiada zespół architektów pod kierownictwem Zbigniewa Maćkowa. Design będzie szedł w parze z dalszym urozmaiceniem oferty, a całość oparta zostanie na wynikach badania satysfakcji klientów Renomy, przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie Globalworth.

Jak dotychczas, w portfolio Renomy obecne będą unikalne na mapie Wrocławia marki modowe premium m.in. Liu Jo, Emanuel Berg, Marc Cain i Max Mara Weekend. Całość uzupełni oferta nowoczesnych usług, biur i autorskie koncepty restauracyjne.

Renoma wybudowana w 1930 roku to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów na mapie handlowej Polski. Po rozbudowie i modernizacji w 2009 roku nieruchomość zyskała nowe funkcje. Na niższych kondygnacjach znalazło się ponad 120 sklepów i punktów usługowych, natomiast wyższe piętra zajmują biura oraz część restauracyjna. Renoma jest jednym z trzech projektów biurowo-handlowych w portfelu Globalworth Poland, obok warszawskiej Hali Koszyki i katowickiego Supersamu

DXC Technology to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzone przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obsługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji.

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Anson Court
La Route des Camps
St Martin, Guernsey GY4 6AD