Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Polska Izba Ubezpieczeń na dłużej w Spektrum Tower

Organizacja samorządu branżowego, reprezentująca wszystkie zakłady ubezpieczeń działające w Polsce, podpisała aneks przedłużający dotychczasową umowę najmu na blisko 1 000 mkw. w warszawskim biurowcu Spektrum Tower.

- Do Spektrum Tower wprowadziliśmy się pod koniec 2015 roku. Przekonała nas doskonała lokalizacja i elastyczność, jeśli chodzi o aranżację biura. Po czterech latach możemy nadal powiedzieć, że czujemy się tu świetnie, a warunki pracy są bardzo dobre - mówi Piotr Gliński, dyrektor finansowy Polskiej Izby Ubezpieczeń.

- Polska Izba Ubezpieczeń to prestiżowy najemca, który na kolejnych pięć lat wybiera Spektrum Tower. To dla nas potwierdzenie ogromnego potencjału naszego budynku – rozpoznawalnego, w pełni wynajętego biurowca w świetnej lokalizacji, który jest doceniany również przez pozostałych najemców – mówi Anna Korwin-Kulesza, leasing manager w firmie Globalworth, która jest właścicielem i zarządcą obiektu.

Polska Izba Ubezpieczeń to organizacja, która wspiera ustawodawcę w zakresie kształtowania prawa asekuracyjnego. Izba prowadzi także działania mające na celu zwiększenie świadomości ubezpieczeniowej społeczeństwa oraz czuwa nad wielostronnym dialogiem na rzecz rozwoju sektora ubezpieczeń w Polsce.

Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny budynek wieżowy zlokalizowany przy ulicy Twardej 18, w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu, niedaleko alei Jana Pawła II oraz Ronda ONZ. Oferuje ponad 32 000 mkw. powierzchni, a także 318 podziemnych miejsc parkingowych. Portfolio najemców obiektu tworzą międzynarodowe firmy reprezentujące różne sektory gospodarki - m.in. BuroHappold, Ecovadis, BGŻ BNP Paribas, Westwing i Calzedonia. Spektrum jest również siedzibą Globalworth Poland. Obiekt oferuje wiele udogodnień, m.in. jedną z największych w Warszawie siłowni CityFit, centrum medyczne i dwie restauracje. W pobliżu Spektrum Tower znajduje się Dworzec Centralny, liczne hotele, restauracje, punkty usługowe oraz centrum handlowe Złote Tarasy.

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Anson Court
La Route des Camps
St Martin, Guernsey GY4 6AD