Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Centrum Kultury Koreańskiej polubiło Nordic Park

Instytucja promująca wiedzę o Korei Południowej już po raz trzeci wybrała warszawski biurowiec Nordic Park. Najemca przedłużył umowę dotyczącą 1 200 mkw. na pięć lat.

CKK wprowadziło się do biurowca w 2009 roku. To część Ambasady Korei Południowej w Warszawie. Instytucja została powołana, aby wzmacniać przyjazne relacje pomiędzy Polską a Koreą, przybliżając nam język i kulturę tego kraju. Centrum organizuje szereg rozmaitych wydarzeń – m.in. Warszawski Festiwal Filmów Koreańskich, festiwal K-POP, czy Tydzień Koreańskiego Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego.

- Nordic Park to jeden z naszych najbardziej zróżnicowanych projektów pod względem najemców, wśród których można wymienić Związek Banków Polskich, kancelarię Ech&W, firmę Baxter i wspomniane Centrum Kultury Koreańskiej, działające w tym budynki już od dekady. Stała popularność Nordic Park to zasługa kilku czynników. Butikowy charakter obiektu pozwala najemcom odpocząć od zgiełku miasta, za to doskonała lokalizacja na modnym, warszawskim Powiślu jest mocno doceniania przez pracowników – mówi Sebastian Suchodolski, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Globalworth Poland, która jest właścicielem kompleksu.

Nordic Park to ośmiopiętrowy biurowiec o ponadczasowej architekturze. Oferuje łącznie około 9 000 mkw. komfortowej powierzchni. Budynek jest doskonale widoczny z Mostu Poniatowskiego, jednego z najważniejszych mostów w Warszawie, łączącego centrum i Pragę. Ciekawa lokalizacja sprawia, że szybko i wygodnie można dostać się do centrum, gdzie znajdują się liczne instytucje rządowe czy finansowe, w tym warszawska Giełda Papierów Wartościowych. Przed budynkiem znajduje się z kolei stacja kolejowa Powiśle, na której zatrzymują się pociągi podmiejskie.

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Prins Bernhardplein 200
1097 JB Amsterdam
The Netherlands