Yacine Diallo pokieruje działem technicznym w Globalworth

Yacine Diallo objął z początkiem września funkcję szefa działu technicznego w Globalworth Poland. Jego głównym zadaniem będzie zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie najwyższej jakości i sprawności technicznej budynków z portfela firmy, a także ich modernizacja i wykończenie powierzchni.

- Globalworth posiada największy portfel nieruchomości biurowych w Polsce, a utrzymanie doskonałej jakości miejsc pracy w 21 budynkach stanowi prawdziwe wyzwanie. Tym bardziej, że podstawą współpracy z najemcami powinno być dostarczenie im wysokiej klasy przestrzeni, sprawnie działających rozwiązań, a także stałe monitorowanie ich zmieniających się potrzeb. Wraz z całym działem technicznym Globalworth będziemy pracować nad ofertą, która ma stanowić nasz mocny wyróżnik na rynku nieruchomości w Polsce – mówi Yacine Diallo, szef działu technicznego w Globalworth Poland.

- W Globalworth stawiamy na doświadczony zespół. Eksperci, tacy jak Yacine, są dla nas gwarantem sukcesu w ciągłym podnoszeniu jakości naszej oferty dla najemców. Zależy nam, aby zapewnić społeczności przebywającej codziennie w naszych budynkach takie warunki, które dają im najwyższy komfort pracy i prowadzenia biznesu. Jestem przekonany, że bogate doświadczenie zawodowe Yacine pozwoli nam jeszcze lepiej zarządzać naszymi nieruchomościami – dodaje Artur Apostoł, dyrektor operacyjny w Globalworth Poland.

Yacine Diallo posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Pracował jako architekt m.in. w pracowni Rolfe Judd Architects w Londynie, a od 2011 roku związany był z HB Reavis Poland, gdzie obejmował stanowiska architekta, development managera, a następnie szefa działu development. Odpowiadał za realizację m.in. takich projektów jak Varso, Forest czy Gdański Business Center.

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Globalworth Poland

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia  2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Siedziba spółki

Claude Debussylaan 15
1082MC Amsterdam, Holandia

+31(0)20 238 4000

Kontakt

Management
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl