Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Grzegorz Strutyński zostaje Dyrektorem Komercyjnym w Globalworth Poland

Grzegorz Strutyński został mianowany na stanowisko Dyrektora Komercyjnego (Commercial Director) w Globalworth Poland, który jest obecnie największym instytucjonalnym inwestorem i właścicielem powierzchni biurowej w kraju. W swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za całość procesów wynajmu, wdrażanie rozwiązań PropTech, aktywności w obszarze CSR oraz działania marketingowe i PR. Wraz z Dyrektorem Operacyjnym, Arturem Apostołem, Grzegorz Strutyński będzie też nadzorował zespoły property & asset management oraz techniczny.

Stanowisko Grzegorza Strutyńskiego jest związane ze strategicznym celem Globalworth Poland, czyli budowaniem długoterminowych relacji z obecnymi i przyszłymi najemcami, którzy poszukują powierzchni biurowej w Polsce.

„Wspaniale, że mogę powitać Grzegorza w naszym zespole. To menedżer z ogromną wiedzą i wieloletnią, międzynarodową praktyką na rynku biurowym. Przyciągając tak utalentowanych ludzi do Globalworth, budujemy silny zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwalają nam zarządzać i rozwijać jeden z największych portfeli nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem przekonany, że dotychczasowa kariera zawodowa Grzegorza, a także znajomość potrzeb najemców będzie ważnym atutem w rozwoju naszej firmy. Jestem dumny, widząc, jak Globalworth staje się dojrzałą organizacją o solidnej strukturze z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą. Jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji kolejnych celów biznesowych w Polsce”, powiedział Dimitris Raptis, CEO Globalworth Poland.

Grzegorz ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, które zdobywał pracując w wiodących firmach w Polsce i za granicą, gdzie zarządzał zespołami i kierował działami wynajmu, realizacji projektów biurowych i marketingu.

"Cieszę się, że mogę dołączyć do Globalworth Poland i być częścią tak wspaniałego zespołu ekspertów z sektora nieruchomości. Firma ma jasną wizję rozwoju biznesu na polskim rynku. Przejmując kolejne nieruchomości skupia się na stabilnych i długoterminowych relacjach z najemcami, środowiskiem biznesu i lokalnymi społecznościami. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i znajomość sektora pozwoli jeszcze lepiej realizować cele Globalworth”, komentuje Grzegorz Strutyński, Dyrektor Komercyjny w Globalworth Poland.

Globalworth wszedł na polski rynek nieruchomości pod koniec 2017 roku, aby zaledwie w niecałe siedem miesięcy stać się największym instytucjonalnym inwestorem i właścicielem nieruchomości biurowych w kraju. Wielkość portfela Globalworth Poland, obejmującego biura i projekty wielofunkcyjne, to obecnie 425 000 mkw. o wartości 1,2 mld EUR. W najbliższych miesiącach Globalworth będzie dalej koncentrował się na umacnianiu swojej pozycji w segmencie biurowym oraz budowaniu długoterminowych relacji z najemcami swoich budynków.

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Prins Bernhardplein 200
1097 JB Amsterdam
The Netherlands