Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Najemcy Nordic Park rosną

Firma Baxter oraz Związek Banków Polskich przedłużyły i rozszerzyły dotychczasowe umowy najmu w warszawskim biurowcu Nordic Park. Po ekspansji obaj najemcy zajmują już ponad 60% powierzchni obiektu.

Baxter, międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji urządzeń medycznych, leków specjalistycznych i biotechnologii, odnowiła umowę na 2 460 mkw., dobierając dodatkowe 1 200 mkw. powierzchni. Z kolei Związek Banków Polskich po przedłużeniu i rozszerzeniu kontraktu o ok. 340 mkw. zajmuje już 1 740 mkw. przestrzeni biurowej.

Sebastian Suchodolski, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Globalworth Poland: „Przedłużenie umów najmu i ekspansja w ramach naszych projektów biurowych najlepiej potwierdzają wysoką jakość powierzchni znajdujących się w portfolio Globalworth Poland. Nasza strategia opiera się przede wszystkim na budowaniu długofalowych relacji z klientami. Dlatego kluczowa jest dla nas ciągła optymalizacja przestrzeni biurowych, tak aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby najemców i wspierały ich rozwój biznesowy”.

Położony na warszawskim Powiślu Nordic Park jest nowoczesnym, ośmiopiętrowym biurowcem o ponadczasowej architekturze. Łącznie obiekt oferuje około 9 000 mkw. nowoczesnej i komfortowej powierzchni biurowej, która może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb najemców. Dużym atutem Nordic Park jest jego lokalizacja – budynek znajduje się w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu, co pozwala najemcom w pełni korzystać z udogodnień centrum stolicy i zapewnia bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej.

Nordic Park to część portfolio Globalworth Poland – firmy, która jest największym jednostkowym właścicielem biurowym w Polsce. W portfelu Globalworth znajdują się zróżnicowane pod względem powierzchni i lokalizacji obiekty biurowe i biurowo – handlowe zlokalizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Wartość całego portfolio, które liczy już ok. 375 000 mkw., to aktualnie ponad 1 mld PLN.

Galeria zdjęć
Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Anson Court
La Route des Camps
St Martin, Guernsey GY4 6AD