Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Globalworth Poland zarządza Spektrum Tower

Spółka GPRE Property Management poinformowała o przejęciu w zarządzanie warszawskiego biurowca Spektrum Tower.

W ten sposób Globalworth Poland konsekwentnie realizuje swoją strategię, której jednym z elementów jest zarządzanie właścicielskie i budowanie długofalowych relacji z najemcami.  Spektrum Tower, który trafił do portfolio Globalworth w lipcu tego roku, to 29-kondygancyjny biurowiec położony w samym sercu Warszawy.

W ramach usług świadczonych na rzecz Spektrum Tower GPRE Property Management kompleksowo zarządza umowami najmu, procesami wynajmu obiektu, jego finansami oraz kwestiami marketingowymi, jak również operacyjno – technicznymi. Z kolei spółka GPRE Management jest odpowiedzialna za długoterminowe zarządzanie wartością Spektrum. Nad całością procesów czuwa zespół 24 ekspertów (siedemnastu z nich to specjaliści pracujący bezpośrednio w zarządzanych obiektach) z silnym doświadczeniem w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Są oni również odpowiedzialni za property i asset management czterech innych obiektów Globalworth Poland, czyli wrocławskiego West Link, warszawskiej Hali Koszyki, Renomy we Wrocławiu i Supersamu w Katowicach. 

Remigiusz Królikowski, Dyrektor ds. Zarządzania Majątkiem i Aktywami, Globalworth Poland: „W długoterminowej strategii biznesowej Globalworth w Polsce koncentrujemy się przede wszystkim na zbudowaniu mocnych i opartych na zaufaniu relacji z naszymi najemcami. Zarządzanie właścicielskie obiektami znajdującymi się w naszym portfolio jest jednym z kluczowych czynników wspierających realizację tych planów. Będąc blisko naszych najemców, możemy najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby, wspierać ich rozwój biznesowy i tworzyć wartość dodaną naszych budynków. Dlatego bardzo cieszymy się na bliską współpracę z firmami, które mają swoje siedziby w Spektrum Tower.”

Spektrum Tower, położony w sercu warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu, oferuje ok. 29 000 mkw. powierzchni najmu. Dużym atutem biurowca jest bez wątpienia jego lokalizacja, która zapewnia najemcom bliskość środków komunikacji miejskiej, jak również obiektów handlowych, gastronomicznych i kulturalnych. Spektrum Tower posiada certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym, co potwierdza, że projekt został zrealizowany w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa. 

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Anson Court
La Route des Camps
St Martin, Guernsey GY4 6AD