Aktualności z Polski

Powrót do listy aktualności
Znane marki stawiają na Renomę

BEBE, amerykańska marka odzieży damskiej, dołączy do grona najemców Domu Handlowego Renoma i będzie to pierwszy sklep tej marki we Wrocławiu. Dodatkowo, w ostatnich miesiącach umowy najmu we wrocławskim domu handlowym przedłużyło wielu dotychczasowych najemców.

Sklep BEBE o powierzchni 237 mkw. zostanie ulokowany na pierwszym piętrze Renomy. Ten amerykański brand w ciągu kilku dekad zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych, kobiecych marek. Kolekcja BEBE skierowana jest do kobiet ceniących unikalny, wyrafinowany oraz ponadczasowy styl.

Z kolei Max Mara Weekend, Marella, Pinko, Emmanuel Berg, Vistula, Yes, sklep obuwniczy By Motyl oraz Gafas to tylko niektóre z marek w portfolio Renomy, które przedłużyły dotychczasowe umowy najmu, potwierdzając tym samym jej wiodącą pozycję na handlowej mapie Dolnego Śląska.

Edyta Bobek, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Handlowej w Globalworth Poland, komentuje: „Renoma to miejsce łączące historię miasta z jego współczesnym charakterem. Klienci centrum znajdą tutaj szerokie spektrum popularnych marek odpowiadających na potrzeby różnych grup konsumentów. Dlatego też nasz obiekt stanowi ulubione miejsce zakupów i spędzania wolnego czasu we Wrocławiu, łącząc ofertę handlową, kulturalną, gastronomiczną z aktywnym zaangażowaniem w życie miasta i jego mieszkańców poprzez akcje społeczne i edukacyjne. Wszystko to sprawia, że Renoma jest dziś jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na handlowej mapie Polski. O wiodącej pozycji centrum świadczą nowe marki i liczne przedłużenia umów ze strony naszych dotychczasowych najemców”.

Dom Handlowy Renoma otwarto po raz pierwszy 2 kwietnia 1930 r. Od samego początku zachwycał wyjątkową architekturą – wspaniałą elewacją i salami handlowymi, a w 1977 r. został wpisany do rejestru zabytków jako sztandarowe dzieło europejskiego modernizmu. W międzyczasie Renoma przeszła kompleksową modernizację i rozbudowę, która zakończyła się w 2009 roku. Renoma jest jednym z trzech projektów mixed-use w portfolio firmy Globalworth Poland, która jest jednym z największych właścicieli nieruchomości komercyjnych w Polsce. Aktualna wartość portfela spółki to ponad 900 mln euro ulokowanych w 15 obiektach nieruchomościowych na terenie Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Łodzi i Gdańska.


Więcej informacji na stronie: renoma-wroclaw.pl

Udostępnij

Pozostałe aktualności

Biuro w Warszawie

Globalworth Poland
Spektrum Tower
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

telefon:
+48 22 27 80 600

e-mail:
contact@globalworth.pl

Siedziba spółki

Anson Court
La Route des Camps
St Martin, Guernsey GY4 6AD